مراقب خود و نسل آینده باش
اصفهان،جی،بعد از سه راه همدانیان، کلینیک جی
برای مشاوره نوبت بگیرید
031-35044
09134821600
شنبه ـ دوشنبه - چهارشنبه (صبح): 10.00 - 12.00
یکشنبه - سه شنبه - پنج شنبه (بعدازظهر): 16.00 - 21.00

متخصص جراحی لابیاپلاستی در اصفهان

متخصص جراحی لابیاپلاستی در اصفهان جراحی لابیاهای بانوان را انجام می دهد. لابیاپلاستی  (Labiaplasty) نوعی عمل جراحی زیبایی است که برای بهبود و تغییر شکل ظاهری واژن در خانم ها بکار می رود. در کل علم لابیاپلاستی به تغییر شکل لبه داخلی و یا لبه بیرونی واژن می پردازد. اکثر خانم هایی که به متخصص زنان و زیبایی در اصفهان مراجعه می کنند خواستار این هستند که طول لبه داخلی واژن را کاهش دهند و ظاهری زیباتر به شکل واژن خود ببخشند. در اصطلاح پزشکی به لبه های واژن ، لابیا گفته می شود که دو نوع لابیا ماژور و لابیا مینور وجود دارد. لابیا (Labia) بخشی از دستگاه تناسلی زنان است که به قسمت بیرونی و بزرگتر آن لابیا ماژور و به قسمت داخلی ، لابیا مینور می گویند. کار اصلی لابیا، حفاظت از کلیتوریس و دهانه واژن است. لابیاپلاستی توسط جراح و متخصص لابیاپلاستی  معمولاً به 2 روش انجام می شود. که این دو تکنیک ، بیشتر از سایر روش ها توسط جراحان زیبایی زنان مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله به بررسی عمل زیبایی واژن در اصفهان می پردازیم. با ما همراه باشید.

دکتر سعیده کرد جزی متخصص لابیاپلاستی در اصفهان
دکتر سعیده کرد جزی متخصص لابیاپلاستی در اصفهان

روش های جراحی لابیاپلاستی در اصفهان:

تنواع روش های جراحی لابیاپلاستی
دو تکنیک انجام جراحی لابیاپلاستی در اصفهان
  • روش اول تریم (Trim)

در این روش جراح با بهره گیری از تخصص خود لبه های داخلی کلامپ شده واژن را برش داده و سپس بخیه می زند.

  • روش دوم وِج (Wedge)

جراح  با برش هفتی یا V  شکل در لابی مینور، درصد زیادی از بافت مرکزی را بر میدارد و سپس بخیه می زند. تجربیات پزشکی نشان داده که استفاده از این تکنیک برای جراحی لابیاپلاستی (عمل زیبایی واژن در اصفهان) نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت.

چرا جراحی لابیاپلاستی پیشنهاد می شود؟

به گفته متخصص عمل زیبایی واژن در اصفهان خانم ها بیشتر با مشکلاتی نظیر احساس درد در حین برقراری رابطه (نزدیکی) ، احساس سوزش و سایش به هنگام انجام ورزش هایی مانند دوچرخه سواری روبه رو هستند و برای رفع این مشکلات برای انجام جراحی لابیاپلاستی اقدام می کنند

بهترین جراح لابیاپلاستی در اصفهان

دکتر سعیده کرد جزی که بهترین جراح لابیاپلاستی در اصفهان است؛ در این ویدیو درباره ی این عمل و روش های آن برای شما توضیح داده اند.

از آنجایی که عمل جراحی لابیاپلاستی، عمل مهمی است؛ قبل از انجام آن باید به خوبی درباره ی آن تحقیق کنید. این که چه کسی این عمل را برای شما انجام دهد، بسیار مهم است.اگر جراحی توسط یک جراح مجرب انجام نشود، ممکن است دچار عفونت های شدیدی شوید.

تفاوت لابیاپلاستی با دیگر روش ها:

جهت زیباسازی و ترمیم واژن جراحی های دیگری مانند واژینو پلاستی که برای زیبایی در قسمت مهبل بکار می رود، فرونو پلاستی ، پرینو پلاستی و لابیاپلاستی که در مورد آن بطور کامل توضیح داده شد. اما در لابیاپلاستی جوانسازی بافت واژن اتفاق می افتد ، با داشتن اندام تناسلی زیبا اعتماد به نفس خانم ها بیشتر شده و در روابط جنسی موفق تر عمل می کنند. بنابراین این موارد را می توان به عنوان مزایای عمل جراحی لابیاپلاستی دانست. از طرفی این نوع جراحی کاندیدهای خاص خود را دارد و برای همه بانوان پیشنهاد نمی شود.

  • خانم های باردار
  •  بانوان کمتر از 20 سال و خانم های بالای 55 سال
  • افرادی که با زگیل و تبخال تناسلی رو به رو هستند.
  • افرادی که از عفونت رحم رنج می برند

این افراد کاندیدهای مناسبی برای انجام این عمل جراحی زیبایی توسط جراح لابیاپلاستی نیستند. 

عمل جراحی لابیاپلاستی

! باید به این نکته توجه داشت که به هنگام زایمان نمی توان از پزشک درخواست کرد که لابیا پلاستی انجام دهد و معمولا 4 الی 5 ماه بعد از زایمان تا بهبود کامل بخیه های زایمان ، می توان برای انجام جراحی لابیاپلاستی اقدام کرد.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد جراحی لابیاپلاستی می توانید با بهترین دکتر لابیاپلاستی در اصفهان دکتر سعیده کردجزی در ارتباط باشید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/drkordja/domains/drkordjazi.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/drkordja/domains/drkordjazi.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/drkordja/domains/drkordjazi.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111