مراقب خود و نسل آینده باش
اصفهان،جی،بعد از سه راه همدانیان، کلینیک جی
برای مشاوره نوبت بگیرید
031-35044
09134821600
شنبه ـ دوشنبه - چهارشنبه (صبح): 10.00 - 12.00
یکشنبه - سه شنبه - پنج شنبه (بعدازظهر): 16.00 - 21.00
تعیین جنسیت در اصفهان

بهترین دکتر تعیین جنسیت اصفهان

بهترین دکتر تعیین جنسیت در اصفهان این توانایی را دارد تا با علم و تجربه خود و استفاده از تکنولوژی های نوین در علم پزشکی ، جنسیت جنین مادر باردار را تشخیص دهد. از آنجا که اصفهان شهر بزرگی است و متخصص زنان و مرکز تعیین جنسیت در اصفهان به وفور وجود دارد؛ به همین دلیل مادران زیادی به دنبال دکتر و مرکز تعیین جنسیت در اصفهان هستند.

اکثر مادران باردار تمایل دارند هرچه زودتر بعد از باردار شدن از جنسیت جنین خود آگاه شوند ، از این رو با مراجعه به پزشک متخصص زنان و زایمان از او می خواهند تا دختر و پسر بودن فرزندشان را تشخیص دهد. هم چنین مادران زیادی به دنبال دکتر خوب برای تعیین جنسیت قبل از بارداری در اصفهان هستند. 

سوال این است که متخصص زنان و زایمان از چه روش هایی برای تشخیص درست این امر استفاده می کند. بنابر تحقیقات انجام شده در حوزه پزشکی زنان و زایمان، امروزه پزشکان برای تشخیص جنسیت جنین از چند روش کاربردی استفاده می کنند. در این مقاله ما به بررسی این روش ها پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

بهترین دکتر تعیین جنسیت در اصفهان

ساده ترین روش در تعیین جنسیت در دوران بارداری

ساده ترین روش که دقت بالایی داشته و در بسیاری از موارد با تشخیص درست همراه است سونوگرافی می باشد. دستگاه سونوگرافی (تولیدکننده امواج فراصوت) در علم پزشکی اولین بار در سال 1937 اختراع شد و طبق گفته های مستند قبلی بر روی مغز انسان تست شد و بعدها در حوزه های علمی دیگر به کار گرفته شد. سونوگرافی علاوه بر تشخیص جنسیت جنین کاربردهای بسیاری دیگر نیز داشته برای مثال در بررسی ضربان قلب جنین ، اندازه گیری قطر سر جنین و وضعیت سلامت جنین نیز مورد استفاده قرار می گیرد. تجربه نشان داده که تشخیص جنسیت جنین تا قبل از سه ماهگی صورت نمی‌گیرد و هیچ روش ثابت شده ایی و یا برترین متخصص  تعیین جنسیت نمی تواند بطور دقیق تا قبل از 3 ماه بارداری به این جنسیت جنین را تعیین کند. متدهای جذاب و علمی شناخته شده دیگری  در مورد تعیین جنسیت جنین حتی قبل از آمیزش و لقاح  ارائه شده است که بسیاری از پزشکان از این روش ها استفاده می کنند.

تعیین جنسیت قبل از بارداری چگونه انجام می شود؟

همانطور که گفتیم اکثر مادران به دنبال دکتر خوب برای تعیین جنسیت قبل از بارداری در اصفهان هستند. اما قبل از انتخاب دکتر تعیین جنسیت تضمینی در اصفهان باید با روش های تعیین جنسیت قبل از بارداری آشنا شویم. ما در این بخش به بررسی رایج ترین روش ها پرداخته ایم. 

  • مصرف مواد غذایی خاص و رژیم غذایی
  •      (لقاح آزمایشگاهی) روش IVF
  • روش IUI
  • روش PGD
  •    و سایر روش هایی که به عنوان تست های خانگی بدون پایه علمی شناخته شده است. 

مراقب نسل آینده باش!

دکتر سعیده کردجزی بهترین دکتر متخصص زنان و زایمان در اصفهان

روش های تعیین جنسیت در اصفهان

روش های تعیین جنسیت

روش PGD چیست؟

PGD یا تشخیص ژنتیکی پیش از لانه گزینی جنین از این روش در مراکز ناباروری پیشرفته استفاده می کنند، متخصصان زنان و زایمان و پزشکان تعیین جنسیت جنین در اصفهان نیز از این متد علمی بر روی سلول های جنین بررسی های ژنتیکی به عمل می آورند تا بهترین انتخاب را برای لانه گزینی پیدا کنند. در واقع روش PGD  بیشتر برای زوج هایی بکار می رود که یکی از زوجین دچار اختلال ژنتیکی شده باشد که به وسیله این روش از انتقال ژن های معیوب به جنین جلوگیری می کنند. برای انجام دادن متد PGD  ابتدا باید روش IVF  صورت گیرد به این صورت که ابتدا از طریق تحریک تخمدان  چندین تخمک از مادر خارج شده و آن را در آزمایشگاه با استفاده از اسپرم پدر بارور می کنند.  

روش IVF چیست؟

آی وی اف یا لقاح خارج از رحمی ، روش اثبات شده برای درمان باروری است که بهترین دکتر تعیین جنسیت در اصفهان و یا در هر جای دنیا این روش را استفاده می کنند. طرز کار این روش تقریبا شبیه به همان روش PGD می باشد و از مزایای آن می توان به بررسی وجود بیماری های ژنتیکی پیش از انتقال جنین نام برد.

 کلام آخر

در این مقاله با تعیین جنسیت و روش های آن آشنا شدید. اگر به دنبال دکتر خوب برای تعیین جنسیت قبل از بارداری در اصفهان هستید، دکتر سعیده کرد جزی یکی از بهترین دکترها در این زمینه هستند. برای دریافت نوبت می توانید با ما تماس بگیرید.

 

 

برای آشنایی بیشتر با روش های درمان ناباروری می توانید ویدیو صحبت ها دکتر سعیده کردجزی جراح و متخصص بیماری های زنان و زایمان را در این مورد ببینید

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/drkordja/domains/drkordjazi.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/drkordja/domains/drkordjazi.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 4759

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/drkordja/domains/drkordjazi.com/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 111